Skip navigation

Kadra

DPFA Europrymus Sp. z o.o. w Zgorzelcu

Foto von Katarzyna Hübner
Katarzyna Hübner
Prezes Zarządu DPFA Europrymus Sp. z o.o.
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Agnieszka Olszewska
Agnieszka Olszewska
Dyrektor Naczelna Szkół Tęcza
Dyrektor Szkoły Podstawowej „Tęcza” i Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Tęcza”
ul. Bohaterów II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Angelika Sito
Angelika Sito Wychowawca grupy 0 B (4-5 latki) Absolwentka studiów magisterskich i licencjackich Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Pedagogika, specjalizacja: Kształcenie Zintegrowane i Edukacja Przedszkolna oraz na kierunku Pedagogika, specjalizacja: Pedagogika Opiekuńcza z Terapią.
Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego. Zawsze największą dla mnie nagrodą jest uśmiech moich podopiecznych.
Jestem osobą pogodną, która z uśmiechem idzie przez życie – staram się nim obdarzać i zarażać. Uśmiech towarzyszy mi także każdego dnia w pracy z dziećmi – uważam bowiem, że „śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi”.
Hobby : dziecięca literatura , muzyka, gastronomia, warsztaty plastyczne.
Foto von Wirginia Michalska
Wirginia Michalska wychowawczyni grupy 0 C (3 latki) Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku historia sztuki, Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Pedagogika , Dolnośląskiej Szkoły Wyższej ze specjalizacją Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Zainteresowana nurtem estetycznego wychowania , uwrażliwia małe dzieci na wszelkie przejawy sztuki. Pasjonatka pracy z dziećmi młodszymi.
Hobby : sztuka, rysunek, ilustracja książkowa, dziecięca literatura , muzyka, sport.
Foto von Iwona Warchoł
Iwona Warchoł pedagog Iwona Warchol pedagog szkolny z 15 letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie o specjalności pedagogika pracy socjalnej na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze oraz studia podyplomowe Terapia pedagogiczna z elementami socjoterapii. Moje motto brzmi "To co możesz uczynić jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje sens i znaczenie Twojemu życiu" A.Schweitzer
Foto von Karolina Dubrawska
Karolina Dubrawska nauczyciel tańca Taniec wychowuje człowieka, pomaga osiągnąć równowagę i oswobodzenie, uskrzydla fantazje, odpręża i rozluźnia.
Foto von Ireneusz Warszawski
Ireneusz Warszawski Szachy 0B, 0D
Foto von Anna Krawiec
Anna Krawiec
Referent
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Marta Tofil
Marta Tofil
Specjalista do spraw finansowych
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec