Skip navigation

Aktualności

INICJATYWA DOBROCZYNNA „Góra Grosza”!

Szanowni Rodzice , kochane Dzieci!

Od dnia 03. 12.2018 r. do 02.01.2019 r. w naszym Przedszkolu, będziemy zbierać monety w ramach akcji „Góra grosza”. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną , tworzenie programów , które pozwolą dzieciom wrócić do domu, lub wychowywać się z miejscu zbliżonym do domu.

Termin akcji : W naszym Przedszkolu monety zbieramy od 03.12.2018 r. do 02.01.2019r. akcja „Góra Grosza” zostanie zakończona.

Jakie monety : Chętnych do udziału w akcji , prosimy o przynoszenie monet o nominałach 1 grosz, 2 grosze i 5 groszy. Prosimy nie mieszać monet , gdyż będą one wrzucane do osobnych pojemników.

Gdzie wrzucamy monety? : Wychowawczynie w salach, będą miały przygotowane trzy pudełka, opisane cyframi 1 , 2 i 5. Prosimy o wrzucanie monet do odpowiednich pojemników. Monety będą segregowane i przeliczane przed wysyłką.

Koordynatorem akcji Góra Grosza jest Elżbieta Prządka oraz Iwona Niemasz , przewodnicząca Towarzystwa Nasz Dom. Szczegóły akcji dostępne u wychowawców grup.


Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2018/2019


APEL DO RODZICÓW „GDY DZIECKO STAJE SIĘ PRZEDSZKOLAKIEM”