Skip navigation

kadra pedagogiczna

Foto von Paulina Bancerz
Paulina Bancerz Nauczycielka matematyki  paulina.bancerzdpfa-europrymuspl
Ukończyłam studia magisterskie na wydziale „Matematyki, Informatyki i Ekonometrii” w Zielonej Górze. To co najbardziej lubię w swojej pracy to, to że kocham to co robię i wkładam w to całe serce.
Foto von Krzysztof Dracz
Krzysztof Dracz Nauczyciel religii  krzysztof.draczdpfa-europrymuspl
Jestem absolwentem Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Moje pasje to: Pan Bóg, liturgia, filozofia, sztuka , a w szczególności malarstwo ikoniczne oraz kolarstwo.
Marcin Dubrawski Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. Ukończyłem studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze i na Uniwersytecie Wrocławskim. Zainteresowania: historia regionalna, prawa człowieka, muzyka, turystyka piesza i rowerowa. Od wielu lat gram na perkusji i współorganizuję koncerty w klubie Qlturkombinat.
Foto von Izabela Kaputa
Izabela Kaputa Wychowawca klasy II EG
Nauczycielka plastyki / muzyki
 izabela.kaputadpfa-europrymuspl
Foto von Karolina Kowalczyk
Karolina Kowalczyk W Europejskim Liceum jestem nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska o specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Lubię pracę z młodzieżą, ich kreatywność i chęć nauki. Zawsze staram się docenić nawet najmniejszy postęp w nauce języka angielskiego.
Foto von Anna Muzolf
Anna Muzolf Ukończyłam studia magisterskie z zakresu lingwistyki stosowanej oraz politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moja przygoda z nauczaniem zaczęła się od udzielania korepetycji. Od kilku lat prowadzę również zajęcia z języka polskiego jako obcego. W wolnych chwilach czytam.
Foto von Klaudia Pilipczuk
Klaudia Pilipczuk Nauczyciel wychowania fizycznego / SKS / Kółko turystyczne Ukończyłam pedagogikę wychowania fizycznego i zdrowotnego w Zgierzu i w Łodzi. Jestem ambitną i doświadczoną pasjonatką sportu, moimi największymi sukcesami w tej dziedzinie to: I miejsce na mistrzostwach Polski w każdej grupie wiekowej (kadet, junior, senior), V miejsce na mistrzostwach Świata i Europy juniorów. Moim życiowym mottem jest cytat zaczerpnięty z Biblii " Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia". Jestem pewna. że dzieci pod moją opieką na pewno będą bezpieczne !
Foto von Zofia Sochacka
Zofia Sochacka  zofia.sochacka365.dpfa-europrymuspl
Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego - Wydziału Fizyki i Astronomii.
Ukończyłam studia podyplomowe na UW - Centrum Edukacji Nauczycielskiej ,,Chemia z elementami informatyki w liceum"
oraz na Politechnice Wrocławskiej - Wydział Chemiczny - Instytut Chemii Nieorganicznej i Metalurgii Pierwiastków Rzadkich ,,Eksperyment w nauczaniu chemii".
Moje hobby: muzyka, turystyka, literatura / biografie /, kulinaria,...
W człowieku najbardziej cenię kreatywność, uśmiech,...

,,Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B, a wyobraźnia - wszędzie". [ A. Einstein ]
Foto von Marta Topolnicka
Marta Topolnicka W codziennej pracy staram się nie tylko uczyć, ale i wychowywać. Motto mojej pracy, to słowa Jean Cocteau, które kryją w sobie całą istotę zawodu nauczyciela:

„Dobre wychowanie polega na ukrywaniu tego, jak wysoko człowiek ceni sam siebie, a jak nisko – innych”.
Foto von Waldemar Woźniak
Waldemar Woźniak mgr Waldemar Woźniak
Zawodowo jestem nauczycielem wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego, obecnie również edukacji dla bezpieczeństwa i przedmiotów związanych z ratownictwem.
Jestem absolwentem AWF we Wrocławiu kierunek trenerski z piłki nożnej. Studia podyplomowe ukończyłem na Uniwersytecie Wrocławskim w Centrum Edukacji Nauczycielskiej. Jestem instruktorem Pierwszej Pomocy.
Działalnością społeczną i charytatywną próbuję angażować młodzież do działania społecznego. Rok 2009 okazał się dla mnie rokiem kiedy to doceniono na forum moją prace i wysiłki na rzecz społeczności lokalnej i zostałem wybranym „Człowiekiem Roku 2009” w kategorii „Dzień po Dniu”. Od czterech kadencjijestem Radnym Miasta Zgorzelec.
Uważam się za nauczyciela z pasją.
W mojej działalności przyświecają mi słowa Jana Zamoyskiego: „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.
Foto von Grażyna Łagowska
Grażyna Łagowska Grażyna Łagowska- nauczyciel biologii Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.
Praca z młodzieżą jest moja pasją.