Skip navigation

kadra pedagogiczna

Foto von Danuta Dominiczak
Danuta Dominiczak Nauczycielka chemii
Foto von Krzysztof Dracz
Krzysztof Dracz Nauczyciel religii  krzysztof.draczdpfa-europrymuspl
Jestem absolwentem Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Moje pasje to: Pan Bóg, liturgia, filozofia, sztuka , a w szczególności malarstwo ikoniczne oraz kolarstwo.
Foto von Karolina Kowalczyk
Karolina Kowalczyk W Europejskim Liceum jestem nauczycielem języka angielskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska o specjalizacji nauczycielskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Lubię pracę z młodzieżą, ich kreatywność i chęć nauki. Zawsze staram się docenić nawet najmniejszy postęp w nauce języka angielskiego.
Foto von Monika Listwan
Monika Listwan Nauczycielka podstaw przedsiębiorczości
Foto von Anna Muzolf
Anna Muzolf Ukończyłam studia magisterskie z zakresu lingwistyki stosowanej oraz politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moja przygoda z nauczaniem zaczęła się od udzielania korepetycji. Od kilku lat prowadzę również zajęcia z języka polskiego jako obcego. W wolnych chwilach czytam.
Foto von Jadwiga Proniewicz-Hasiak
Jadwiga Proniewicz-Hasiak Nauczycielka matematyki
Foto von Jolanta Skwarczewska
Jolanta Skwarczewska Nauczycielka WOS / geografii
Foto von Violetta Sycz
Violetta Sycz Nauczycielka historii
Foto von Marta Topolnicka
Marta Topolnicka W codziennej pracy staram się nie tylko uczyć, ale i wychowywać. Motto mojej pracy, to słowa Jean Cocteau, które kryją w sobie całą istotę zawodu nauczyciela:

„Dobre wychowanie polega na ukrywaniu tego, jak wysoko człowiek ceni sam siebie, a jak nisko – innych”.
Foto von Waldemar Woźniak
Waldemar Woźniak mgr Waldemar Woźniak
Zawodowo jestem nauczycielem wychowania fizycznego i przysposobienia obronnego, obecnie również edukacji dla bezpieczeństwa i przedmiotów związanych z ratownictwem.
Jestem absolwentem AWF we Wrocławiu kierunek trenerski z piłki nożnej. Studia podyplomowe ukończyłem na Uniwersytecie Wrocławskim w Centrum Edukacji Nauczycielskiej. Jestem instruktorem Pierwszej Pomocy.
Działalnością społeczną i charytatywną próbuję angażować młodzież do działania społecznego. Rok 2009 okazał się dla mnie rokiem kiedy to doceniono na forum moją prace i wysiłki na rzecz społeczności lokalnej i zostałem wybranym „Człowiekiem Roku 2009” w kategorii „Dzień po Dniu”. Od czterech kadencjijestem Radnym Miasta Zgorzelec.
Uważam się za nauczyciela z pasją.
W mojej działalności przyświecają mi słowa Jana Zamoyskiego: „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.
Foto von Artur Zawadzki
Artur Zawadzki Wychowawca I ELO / Nauczyciel fizyki
Foto von Grażyna Łagowska
Grażyna Łagowska Grażyna Łagowska- nauczyciel biologii Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.
Praca z młodzieżą jest moja pasją.