Skip navigation

kadra pedagogiczna

Foto von Radosław Bednarski
Radosław Bednarski Nauczyciel matematyki Ukończyłem studia magisterskie w zakresie matematyki stosowanej na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Zielonogórskiej.
Interesuję się wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych w nauczaniu matematyki m.in. stosując oprogramowanie GeoGebry. Staram się „zarażać” uczniów moją pasją do matematyki, pokazać jej zastosowania w praktyce i jak najlepiej przygotować uczniów do matury z matematyki, aby ich przygoda z nauką mogła być kontynuowana na studiach.
Foto von Ryszard Chojnacki
Ryszard Chojnacki Nauczyciel fizyki
Foto von Danuta Dominiczak
Danuta Dominiczak Nauczycielka chemii
Foto von Krzysztof Dracz
Krzysztof Dracz Nauczyciel religii  krzysztof.draczdpfa-europrymuspl
Jestem absolwentem Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Moje pasje to: Pan Bóg, liturgia, filozofia, sztuka , a w szczególności malarstwo ikoniczne oraz kolarstwo.
Foto von Sebastian Iwaśków
Sebastian Iwaśków Nauczyciel chemii
Foto von Małgorzata Kolasa
Małgorzata Kolasa Wychowawczyni klasy 1a / nauczyciel języka polskiego
Foto von Monika Kłonowska
Monika Kłonowska Nauczyciel j.angielskiego Pochodzę z Opola. W 2001 roku ukończyłam Wydział Filologiczny na Uniwersytecie Wrocławskim i zaraz po studiach rozpoczęłam pracę jako nauczycielka języka angielskiego w Zgorzelcu. Przyjechałam tu na pół roku - od tego czasu minęło prawie 20 lat. Poza lekcjami w gimnazjum i szkole podstawowej prowadziłam kursy językowe we wszystkich grupach wiekowych. Mam fantastyczną córkę i - od niedawna - psa. Od dwóch lat uczę się programowania, w nauczaniu staram się wykorzystać nowe umiejętności. Bardzo lubię się uczyć, czytać i podróżować po Skandynawii. Jestem wielką fanką sportów zimowych - dla mnie zima może trwać 365 dni w roku.
Foto von Anna Muzolf
Anna Muzolf Pochodzę z Poznania, gdzie ukończyłam studia magisterskie z zakresu lingwistyki stosowanej oraz politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Moja przygoda z nauczaniem zaczęła się ponad 20 lat temu od udzielania korepetycji. Pracowałam w szkołach językowych, prowadziłam zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców, a od trzech lat uczę języka angielskiego i niemieckiego w naszym liceum. Moje hobby to czytanie i języki obce-po wakacjach zaczynam naukę kolejnego.
Foto von Aneta Różnicka
Aneta Różnicka Nauczyciel plastyki
Foto von Jolanta Skwarczewska
Jolanta Skwarczewska Nauczycielka WOS / geografii
Foto von Dariusz Smoleń
Dariusz Smoleń Nauczyciel wf-u
Foto von Olga Worbs-Janiak
Olga Worbs-Janiak Wychowawca 2a ELO / Nauczyciel WOSu, historii, historia i społeczeństwo Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, kierunek: historia nauczycielska. Podnosząc swoje kwalifikacje ukończyłam podyplomowe studia z wiedzy o społeczeństwie z edukacją europejską, kurs kwalifikacyjny ,,wychowanie do życia w rodzinie" oraz podyplomowe studia z zakresu biologii. W mojej pracy dbam o rozwój młodzieży, poprzez motywowanie ich do różnorodnych działań, projektów z zakresu nauczanych przedmiotów. Staram się podchodzić indywidualnie do każdego ucznia, aby wydobyć jego kreatywność i możliwości, wzmacniając mocną stronę. Dla moich uczniów chcę być wsparciem-zawsze mogą na mnie liczyć. Od ponad 12 lat współpracuje ze Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej obwód Zgorzelec. Staram się pomagać kombatantom, promuję wiedzę o Armii Krajowej, prowadząc wykłady, konkursy, projekty czy tworząc wystawy. Prywatnie jestem mamą Hani, uwielbiam nasze polskie morze i spacery po lesie. ,,DZIECKO MA PRAWO BYĆ SOBĄ. MA PRAWO DO POPEŁNIANIA BŁĘDÓW. MA PRAWO DO POSIADANIA WŁASNEGO ZDANIA. MA PRAWO DO SZACUNKU. NIE MA DZIECI – SĄ LUDZIE.” J. Korczak.
Foto von Grażyna Łagowska
Grażyna Łagowska Grażyna Łagowska- nauczyciel biologii Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.
Praca z młodzieżą jest moja pasją.
Foto von Ewa Ługowska
Ewa Ługowska Nauczyciel wf-u