Zum Inhalt springen

Das Team

DPFA Europrymus Sp. z o.o. w Zgorzelcu

Foto von Katarzyna Hübner
Katarzyna Hübner
Prezes Zarządu DPFA Europrymus Sp. z o.o.
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Janina Rymanowska
Janina Rymanowska
Pierwszy Dyrektor Szkół Tęcza w Zgorzelcu (2007-2017)
Foto von Elżbieta Borkowska-Kornak
Elżbieta Borkowska-Kornak
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Tęcza”
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Agata Wieżalis
Agata Wieżalis
Klasy I - III
ul. Bohaterów II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Weronika Błauciak
Weronika Błauciak wychowawczyni grupy 0 A Ukończyłam studia magisterskie o profilu Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Bardzo lubię pracować z dziećmi. Poprzez wesołą i twórczą zabawę dostarczam im wiedzę i umiejętności. Na pierwszym miejscu stawiam dobro dzieci oraz rozwijanie ich naturalnego potencjału. W wolnych chwilach lubię fotografować przyrodę.
Foto von Beata Zachman
Beata Zachman wychowawczyni grupy 0 D Nazywam się Beata Zachman, jestem wychowawczynią „Żabek”. W 2013 r. ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika w specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Aktualnie zamierzam poszerzać swoją wiedzę zawodową.

Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i radość, stając się nie tylko moim zawodem, ale także pasją. Jestem osobą otwartą , cierpliwą i szczerą. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie.
Foto von Wirginia Brzeskot
Wirginia Brzeskot wychowawczyni grupy 0 B Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku historia sztuki, Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Pedagogika , Dolnośląskiej Szkoły Wyższej ze specjalizacją Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Zainteresowana nurtem estetycznego wychowania , uwrażliwia małe dzieci na wszelkie przejawy sztuki. Pasjonatka pracy z dziećmi młodszymi.
Hobby : sztuka, rysunek, ilustracja książkowa, dziecięca literatura , muzyka, sport.
Foto von Iwona Warchoł
Iwona Warchoł pedagog Iwona Warchol pedagog szkolny z 15 letnim stażem pracy. Ukończyłam studia magisterskie o specjalności pedagogika pracy socjalnej na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze oraz studia podyplomowe Terapia pedagogiczna z elementami socjoterapii. Moje motto brzmi "To co możesz uczynić jest tylko maleńką kroplą w ogromie oceanu, ale jest właśnie tym, co nadaje sens i znaczenie Twojemu życiu" A.Schweitzer
Foto von Karolina Dubrawska
Karolina Dubrawska nauczyciel tańca Taniec wychowuje człowieka, pomaga osiągnąć równowagę i oswobodzenie, uskrzydla fantazje, odpręża i rozluźnia.
Foto von Natalia Lasek
Natalia Lasek logopeda / nauczyciel języka angielskiego Nauczyciel języka angielskiego na poziomie edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
Foto von Lidia Olejniczak
Lidia Olejniczak Nauczycielka j. niemieckiego Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania germanistka (znajomość języka niemieckiego potwierdzona międzynarodowym egzaminem na poziomie C1 w Instytucie Goethego w Niemczech). Największa pasja to bycie mamą dla dwóch fantastycznych córek, dalekie podróże oraz joga.
Foto von Agnieszka Muzyka
Agnieszka Muzyka
Asystentka ds. kadrowych
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Anna Krawiec
Anna Krawiec
Referent
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec
Foto von Marta Tofil
Marta Tofil
Specjalista do spraw finansowych
ul. Boh. II AWP 16, 59-900 Zgorzelec