Zum Inhalt springen

co nas wyróżnia

PROGRAM "WIARYGODNA SZKOŁA"

CZYM JEST PROGRAM WIARYGODNA SZKOŁA?

Kategoria Wiarygodna Szkoła powstała w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoich uczniom. Synonimem uczestnictwa w Programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.

Więcej informacji znajdą Państwo klikając w link:
wiarygodnaszkola.pl

Szlachetna Paczka 2017

Szkoła Podstawowa „Tęcza” wzięła udział w XVII edycji akcji SZLACHETNA PACZKA. W tym roku zorganizowaliśmy pomoc dla wdowca z dwójką synów. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej naszej społeczności szkolnej i wsparciu rodziców naszych uczniów udało nam się zebrać potrzebną pomoc, które złożyły się na naszą SZLACHETNĄ PACZKĘ. Rodzina została zaopatrzona w produkty żywnościowe, środki czystości, pomoce szkolne, odzież i obuwie na zimę. Zbiórka pieniędzy zaowocowała kupnem nowej kuchenki, mikrofalówki, materacy dla chłopców, odkurzacza oraz bonów podarunkowych dla rodziny. Serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc.

Szlachetna Paczka 2015

Szkoła Podstawowa Tęcza oraz Gimnazjum Europejskie wzięło udział w XV edycji akcji SZLACHETNA PACZKA. W tym roku zorganizowaliśmy pomoc dla samotnej mamy z dwójką małych dzieci. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej naszej szkolnej społeczności i wsparciu rodziców naszych uczniów, udało nam się zebrać w sumie 25 całkiem pokaźnych paczek, które złożyły się na naszą SZLACHETNĄ PACZKĘ. Rodzina została zaopatrzona w produkty żywnościowe oraz przybory papiernicze i szkolne, potrzebne dzieciom. Zbiórka pieniędzy zaowocowała kupnem szafy na ubrania, a także szafki na buty. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc.

Szlachetna Paczka 2014

Serdeczne podziękowania dla uczniów Szkoły Podstawowej "Tęcza" w Zgorzelcu, rodziców oraz nauczycieli za aktywny udział w Szlachetnej Paczce. Dziękujemy za przekazanie darów oraz środków finansowych na zakup nowej pralki. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rzeczy - żywność trwałą, środki czystości, odzież, obuwie, słodycze, zabawki i wiele innych upominków. Dziękujemy za okazaną pomoc!