Skip navigation

Zimowisko - dzień 1,2,3

Uczniowie Szkoły Podstawowej „Tęcza” oraz Europejskiego Gimnazjum w niedzielę 13 stycznia w pełni rozpoczęli ferie zimowe meldując się w przepięknej miejscowości Rzeczka położonej w Górach Sowich.

Po przyjeździe wszyscy uczestnicy zimowiska dopasowali sprzęt narciarski i snowboardowy po czym wzięli udział w pierwszych zajęciach na stoku.

Drugiego dnia po pysznym śniadaniu uczestnicy obozu udali się na stok, gdzie zostali przydzieleni do instruktorów pod okiem, których doskonalili swoje umiejętności. Doskonałe warunki narciarskie, świeży śnieg i piękna pogoda dodatkowo umilały nam rekreację. W czasie szusowania znalazła się krótka przerwa na gorącą czekoladę. Drugą połowę dnia spędziliśmy aktywnie na hali sportowej. Po kolacji wszyscy bawili się na dyskotece.

Trzeciego dnia tuż po śniadaniu obozowicze udali się na stok do swoich instruktorów doskonalić jazdę na nartach oraz snowboardzie. Kolejny mroźny i piękny dzień na stoku za nami. Po obiedzie pojechaliśmy na pobliski mini aguapark, gdzie spędziliśmy miło i aktywnie czas. Wieczorem po kolacji wyróżniono obozowiczów, którzy otrzymali małe upominki. Dzień zakończyliśmy wspólnym seansem filmowym.