Skip navigation

Podziękowania dla Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien za zakup pomocy dydaktycznych!

Urozmaicając ofertę edukacyjną sięgamy po pomoce, które służą nie tylko rozwojowi naszych dzieci, ale sprawiają im radość i zaciekawiają.

  • Zakupiony zestaw demonstracyjny „Szachy” z tablicą magnetyczną pozwoli rozpatrywać nie tylko podstawowe ruchy pionkami, da też możliwość analizowania strategii gry w szachy.
  • Zestaw gimnastyczny oprócz radości sprawi, że zabawy ruchowe będą bogatsze o rekwizyty, a nowe doświadczenia w tym zakresie zaowocują pozytywnym nastawieniem do aktywności ruchowej każdego dnia.
  • Zestawy PUS to nie tylko łamigłówki - to także nauka samokontroli i wytrwałości w dążeniu do celu jakim jest niewątpliwie podnoszenie swych kompetencji edukacyjnych.

Tworząc bazę pomocy dydaktycznych mamy na względzie wszechstronny rozwój naszych uczniów, rozwijanie ich zainteresowań oraz talentów . Pomoce wykorzystywane będą przez dzieci klas I-III SP „Tęcza” w Zgorzelcu. Warto podkreślić owocną współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Szczególne podziękowanie składamy firmie Sparkasse Oberlausitz-Niederschlesien (www.spk-on.pl), która współfinansowała zakup wyżej wymienionych zestawów sportowo-edukacyjnych.