Skip navigation

Apel podsumowujący naszą pracę i osiągnięcia

W piątek, 2. marca odbył się apel podsumowujący naszą pracę i osiągnięcia. Wielu uczniów zostało wyróżnionych i nagrodzonych.

Na szczególne brawa zasłużyła Julia, uczennica klasy III EG-dwukrotna laureatka konkursu zDolnyŚlązak Gimnazjalista . Nagrody otrzymali również laureaci Szkolnego Dyktanda. Medale wręczono zwycięzcom Halowego Turnieju Piłki Nożnej w miejscowości Herwigsdorf. Gratulacje odebrał Michał, uczeń klasy VI SP, koszykarz, powołany do kadry wojewódzkiej. Wśród wyróżnionych znaleźli się także matematycy SP i EG. Za najwyższe średnie ocen oraz frekwencję uczniowie otrzymali tzw. wyjściówki-ich określona ilość to gwarancja wspólnego klasowego wyjścia. Klasa 5b została nagrodzona za najciekawszą dla społeczności naszego szkolnego facebooka wspólną fotografię.

Dziękujemy za ufundowane medale i karty upominkowe do księgarni. Gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym, indywidualnie, grupowo, a także wszystkim uczniom, bo przecież każdy z nich pracuje na wspólny sukces klasy i szkoły.