Skip navigation

15-lecie DPFA

13 maja 2005 r. została założona Spółka DPFA Europrymus, która jest organem prowadzącym dla Zespołu Szkół Tęcza w Zgorzelcu, w skład którego wchodzą Niepubliczne Przedszkole „Tęcza”, Szkoła Podstawowa „Tęcza” oraz Europejskie Liceum Ogólnokształcące.

Jubileusz 15-lecia to przede wszystkim doskonała okazja do podsumowań i wspomnień.

W ciągu tych lat udało Nam się stworzyć optymalne warunki kształcenia dzieci i młodzieży na różnych etapach edukacji, w szkole przyjaznej dla ucznia, gdzie może realizować własne pomysły, kształcić kreatywność oraz rozwijać swoje zdolności. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla Nas wszystkich również przepełnione sukcesami, dobrymi pomysłami oraz ciągłym zapałem do dalszego rozwoju.

Jubileusz 15-lecia to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności. Dlatego w szczególności chcielibyśmy podziękować Wszystkim, którzy przez lata tworzyli z Nami tę piękną historię, a także tym, którzy Nas wspierali i obdarzyli zaufaniem.

Trudna sytuacja związana z epidemią sprawiła, że nie możemy w pełni świętować tego wydarzenia, ale mamy nadzieję, że jak tylko będzie to możliwe, to 8 października 2020 r. wszyscy spotkamy się na Sportowym Pikniku Europejskim, by uczcić Nasz wspaniały jubileusz.