SZKOŁA PODSTAWOWA „TĘCZA”

Szkoly-Tecza-Logo
Bild oben rechts

Aktualna strona: 

Oddziały PrzedszkolneKita-Abteilung

"Zgorzelec dla Szymona"

Szymon Bisaga 5 września 2014 r. uległ ciężkiemu wypadkowi, w wyniku którego nastąpiło przerwanie rdzenia kręgowego, a co za tym idzie porażenie czterokończynowe. Szymon od zawsze był związany ze Zgorzelcem, nie miał innego wyjścia . Jest wnukiem Mieczysława Krajewskiego, legendy zgorzeleckiego sportu, założyciela MKS „ Osa” Zgorzelec, nauczyciela i wychowawcy wielu pokoleń dzieci i młodzieży oraz synem Izy Bisagi z domu Krajewskiej i Marka Bisagi, byłych zawodników zgorzeleckiej „ Osy „. Pomimo ciężkiego urazu, nie stracił woli walki o poprawę swojego stanu zdrowia.Chcielibyśmy aby środowisko Zgorzelca pomogło Szymonowi oraz jego rodzicom w kontynuowaniu leczenia i rehabilitacji i dało nadzieję na lepsze jutro.

Szymon Bisaga ma 18 lat i tak jak jego dziadek i rodzice był sportowcem. Uprawiał baseball we Wrocławskim Klubie KSB Wrocław , był w kadrze Polski juniorów, reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej. Chce dalej uprawiać sport – pomóżmy mu w tym.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym Statutem 
www.dpfa-europrymus.pl/pl/stowarzyszenie/

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

19.09.2016

Jadłospis

 

 

Terminarz

 

 

PROGRAM "AKTYWNY SAMORZĄD" 2017r.

W imieniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przekazujemy informację o możliwości uzyskania dofinansowania przez osoby z niepełnosprawnością w ramach programu Aktywny samorząd w 2017 r.

 

W ramach realizowanego programu PCPR udziela różnego rodzaju dofinansowań z PFRON, znacznie ułatwiających egzystencję osób niepełnosprawnych.

 

Szczegóły w załączonym pliku.

 

Kontakt:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

59-900 Zgorzelec

ul. Boh. II AWP 8, pok. 112

tel. (075) 77 615 05

e-mail: pcpr@powiat.zgorzelec.pl

www.pcpr.powiat.zgorzelec.pl

22.11.2016

SZLACHETNA PACZKA XVI

Szkoła Podstawowa Tęcza oraz Gimnazjum Europejskie bierze udział w XVI edycji akcji SZLACHETNA PACZKA. W tym roku organizujemy pomoc dla rodziny z czwórką dzieci. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami akcji (w załączniku) :)

http://www.brulion.eu/assets/upload/user_55/rodzina_DOL_2285_530870_221116.pdf

SZLACHETNA PACZKA

Szkoła Podstawowa Tęcza oraz Gimnazjum Europejskie wzięło udział w XV edycji akcji SZLACHETNA PACZKA. W tym roku zorganizowaliśmy pomoc dla samotnej mamy z dwójką małych dzieci. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu całej naszej szkolnej społeczności i wsparciu rodziców naszych uczniów, udało nam się zebrać w sumie 25 całkiem pokaźnych paczek, które złożyły się na naszą SZLACHETNĄ PACZKĘ. Rodzina została zaopatrzona w produkty żywnościowe oraz przybory papiernicze i szkolne, potrzebne dzieciom. Zbiórka pieniędzy zaowocowała kupnem szafy na ubrania, a także szafki na buty.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc.

PROGRAM "WIARYGODNA SZKOŁA"

CZYM JEST PROGRAM WIARYGODNA SZKOŁA?

Kategoria Wiarygodna Szkoła powstała w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich szkół, które reprezentują właściwy poziom edukacyjny i wychowawczy oraz zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo swoich uczniom. Synonimem uczestnictwa w Programie jest przyznawany Certyfikat Wiarygodności, który jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów funkcjonowania szkoły.
Więcej informacji znajdą Państwo klikając w link:
wiarygodna-szkola.pl/10100750


Placówki DPFA

Informacje

W celu uzyskania dodatkowych informacji wypełnij Wniosek on-line [więcej]

Organ prowadzący szkołę

Logo DPFA Europrymus
DPFA Europrymus
Sp. z o.o.
Spółka należąca do
DPFA Akademiegruppe